CZECH PRO-AM TEACHING TOUR vrací do Berouna

S předposledním turnajem sezony se CZECH PRO-AM TEACHING TOUR vrací do Berouna. Týden po zdejším konání Ladies European Tour je hřiště vzorně připraveno přivítat špičku profesionálních trenérů a výkonnostních amatérů, letos už podruhé, když v červnu zde tradičně proběhlo dvoudenní mistrovství.

Tentokrát se v pondělí 7. září hraje na jedno kolo, s postupným startem od 9:00 z jamek č. 1 a 10. Po hře vás čeká oběd s nápojem a pak také slavnostní vyhlášení výsledků. Budeme rádi, když si uděláte čas.

Bonusem dne bude od 14:00 na driving range možnost vyzkoušení přístrojů BodiTrak / Trackman včetně seznámení se s jejich využitím v tréninku, které přináší naše GOLF TRACKING ACADEMY - certifikovaný dealer BodiTrak pro všechny země EU.

Nejmodernější měřící přístroje - to jsou TrackMan, Quintic, Boditrak, Superspeedgolf a Laser Aim Board. Spolehlivě zanalyzují každý úder a pomohou zlepšit hru začínajícím i pokročilým golfistům. Po dohodě lze přístroje využít v kterémkoli klubu, popřípadě se dohodnout na jiné formě spolupráce.

Přijďte na driving range v Berouně, kde vám bude k dispozici Stanislav Pečinka, výkonný ředitel a majitel Golf Tracking Academy.

Na viděnou v Berouně.

Chcete svou hru posunout a zlepšovat se díky Trakmanu?

Neváhejte a rezervujte si termín co nejdříve:

Rezervovat lekci »