Jak získáš "nefér" výhodu před ostatními golfisty?

Tady je perfektní řešení toho, aby jsi byl nebo byla delší a přesnější.

Lekce s měřením úderů zdarma »

Pochopení teorie je první krok za vaším vítězným tažením turnaji. Dalším (náročnějším) krokem je uvedení teorie do praxe. V tomto vám pomůže nejen trénink, ale hlavně okamžitá zpětná vazba o parametrech švihu, přenosu váhy nebo přesné trajektorii odpalu. 

Zpětnou vazbu a ukázat cestu ke zlepšení vám může dát moderní technologie. 

Pokud chcete být lepší, musíte vědět co zlepšovat a jak..

Jak pomáhají hráčům moderní měřící přístroje?

Okamžité měření rány

TrackMan zaznamená 26 parametrů rány a umožní hráče natočit až 6 kamerami najednou. Quintic změří 43 parametrů puttu a porovnává je numericky i graficky s ideálními hodnotami.

Okamžité vyhodnocení rány

Přístroje vyhodnotí ránu okamžitě. Porovnají a určí parametry, které je potřeba zlepšit, abyste dosáhli optimální výsledek, vzhledem k daným fyzickým parametrům hráče.

Rychlá cesta ke zlepšení

Jelikož je analýza okamžitá a přístroje ukazují optimální cestu, tak každým dalším úderem lze vidět zlepšení. Není třeba odpalovat stovky míčků, výsledky jsou vidět během pár minut.

Všestrannost využití

Měření je užitečné pro všechny, od začátečníků po profesionály. Slouží k trénování celkové golfové výkonnosti (TrackMan Target range, On course practice, Test centre). K porovnání výsledků s dalšími hráči po celém světě (TrackMan Combine test). A je možné je využít individuálně nebo ve skupině (TrackMan simulator, Closest to pin, 3par courses).

TrackMan: detailně rozebere švih

TrackMan dokáže změřit a analyzovat celý váš úder. Veškeré detaily, které lidé nejsou schopni pouhým okem zaznamenat, zachytí a ihned přesně vyhodnotí. TrackMan vyhotoví 3D simulaci trajektorie letu míče v reálném čase a doporučí změny vašeho švihu – a to ve 26 parametrech.

Co se například ihned dozvíte?

Představení TrackMan

Popis a vysvětlení Trackman parametrů

BodiTrak: analyzuje přenos váhy 

Boditrak je revoluční novinka, která analyzuje přenos váhy při odpalu či pattu, interakci se zemí a využívání tlakové síly nohou, k dosažení optimální golfové rány . Jde o “tlakový koberec” s pohybovými senzory, které zaznamenávají informace o vyvážení a rozložení váhy během švihu. Boditrak využívá technologie inteligentních tkanin a díky softwaru zobrazuje vše v reálném čase, společně s videem daného švihu.


Co nám napsali zákazníci

Naprostá bomba. Žádný kecy okolo, čísla a naprosto jasný data o tom co je špatně. Za mě naprostá nutnost pro kohokoliv kdo se chce zlepšovat rychleji.

Vladimír Vencálek

Rozhodne doporucuji, po mnoha letech hrani jsem konecne zjistil, ze vsechno delam spatne :) Standa je profik a rad se tam budu vracet!!

Michael Bezdek

Profesionálnbí vybavení, profesionální přístup. Slušné vystupování, fundovanost při vysvětlování hodnot na monitoru a následné tipy pro odstranění chyb. 100% doporučuji !

František Vymětal

Super golfová pomůcka. Spousty skvělých metrik s možností zpětného zhlednutí videa jednotlivých ran.

Petr Sýkora
 

Jak získáš nefér výhodu před ostatními golfisty a ještě ušetříš 500 Kč?

Lekce 30 min ZDARMA + dalších 30 min za 500 Kč (běžná cena je 1000 Kč za 60 min)

  • Délka lekce: 60 min
  • Místo (v případě venkovní lekce): Golf Club Mstětice nebo Golf Hostivař
  • Místo (v případě vnitřních prostor): Golf Indoor Step nebo Golf Hostivař
  • Přátelský a osobní přístup
  • Report z měření a video švihu na e-mail

Stačí vyplnit tento formulář

Souhlasím se zpracováním Osobních údajů *
Položky označené * jsou povinné