Trénink s nejmodernějšími přístroji

 

TrackMan: detailně rozebere švih

TrackMan dokáže změřit a analyzovat celý váš úder. Veškeré detaily, které lidé nejsou schopni pouhým okem zaznamenat, zachytí a ihned přesně vyhodnotí. TrackMan vyhotoví 3D simulaci trajektorie letu míče v reálném čase a doporučí změny vašeho švihu – a to ve 26 parametrech.

Co se například ihned dozvíte?

Představení TrackMan

Popis a vysvětlení Trackman parametrů

 

Přihlásit se na trénink

 

Přihlásit se na trénink

Quintic Ball Roll: dokonale vyhodnotí váš putt

Díky přístroji Quintic hráč zdokonalí svůj klíčový finální úder (putt) tak, aby míč skončil vždy v jamce. O analýzu se stará vysokorychlostní kamera pracující při 1080 snímcích za sekundu, a která je schopna detailně zachytit, jaký má úder hole vliv na směr a rotaci míčku. Grafická a i číselná data jsou okamžitě zobrazena formou detailní analýzy. 

BodiTrak: analyzuje přenos váhy 

Boditrak je revoluční novinka, která analyzuje přenos váhy při odpalu či pattu, interakci se zemí a využívání tlakové síly nohou, k dosažení optimální golfové rány . Jde o “tlakový koberec” s pohybovými senzory, které zaznamenávají informace o vyvážení a rozložení váhy během švihu. Boditrak využívá technologie inteligentních tkanin a díky softwaru zobrazuje vše v reálném čase, společně s videem daného švihu.

 

 

Více informací o BodiTraku

SuperSpeed: zvýší rychlost švihu

SuperSpeed je specializovaná pomůcka, díky které hráč zvýší rychlost svého švihu. Reálné výsledky zlepšení se pohybují o 5 % až 8 % za 4 týdny.  Navýšení rychlosti švihu o 10 mpH, prodlouží Váš odpal o 27 metrů.